پروپوزال روانشناسی : پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق روانشناسی

دانلود پروپوزال آماده روانشناسی

دپارتمانهای پروپوزال آماده روانشناسی درس روش تحقیق ارشد و پروپوزال آماده دکتری روانشناسی در موسسه افرا متشکل پژوهشگران برتر و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری است. این دپارتمان در حوزه مقالات ، پروپوزال، پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی داخلی اماده ارائه خدمات به دانش جویان و اعضای هیئت علمی در رشته روانشناسی می باشد.

نمونه پروپوزال آماده روانشناسی برای درس روش تحقیق دکتری در حال حاضر دارای سه گرایش:

  • روانشناسي‌عمومي‌

  • روانشناسي‌ صنعتي‌ و سازماني‌

  • روانشناسي باليني

  • روانسنجي

شما عزیزان می توانید با مراجه به سایت نشریه مقالات پروپوزال آماده رواشناسی خود را به صورت رایگان برای درس روش تحقیق ارشد و پروپوزال آماده دکتری روانشناسی دانلود نمائدد .

پروپوزال آماده روش تحقیق در گرایش های روانشناسي‌ عمومي‌، بالینی، صنعتی و روانسنجی

اعضای دپارتمان پروپوزال آماده رشته روانشناسی متشکل از فارغ التحصیلان دوره  پروپوزال آماده دکتری رشته روانشناسی می باشند که به واسطه داشتن تجریه بالا در نگارش، ترجمه و پذیرش مقالات ISI با موسسه افرا همکاری می کنند. برخی از همکاران این دپارتمان افتخار داوری مجلات ISIرا داشته و با تجربه بالا آماده ارائه خدمات به دانشجویان و اعضای هیئت علمی در سراسر کشور می باشند.

دپارتمان روانشناسی موسسه افرا اماده ارائه خدمات مربوط به مقالات ISI از مرحله ارائه موضوع به صورت مجانی به دانشجویان و اعضای هیئت علمی، آموزش مقاله نویسی ISI، تدوین و نگارش مقالات، ترجمه تخصصی مقالات به صورت روان و با ساختارهای مجلات مختلف و همچنین پذیرش تضمینی آنها در مجلات مورد تایید وزارت علوم می باشد(برای اطلاع از مجلات تقلبی به بخش مقالات ISI سایت افرا: مراجعه شود). ارائه مشاوره های مربوط به نوع مجلات و رفع اشکالات متقاضیان مجانی است.

پروپوزال آماده روانشناسی

از جمله خدمات موسسه افرا در حیطه پروپروزال آماده رواشناسی شامل مواردی مانند: ارائه موضوعات جدید به همراه مقالات Base به دانش جویان به صورت مجانی، حمایت از دانش جویان و رفع اشکالات آنها تا تصویب موضوع به صورت مجانی،مشاوره و یا تدوین پروپوزال(بیان مسئله، ضرورت موضوع، اهداف، سوالات، فرضیه های پژوهش، پیشینه تجربی، تدوین ابزارهای پژوهش و تعیین روایی و پایایی آنها، تعیین جنبه نوآوری و روشهای تحلیل داده ها) تدوین فصل دوم پژوهش(بررسی جامع ادبیات نظری و پژوهشی و تدوین مدل مفهومی) تدوین فصل سوم( شناسایی نوع تحقیق، جامعه، نمونه و روش نمونه گیری، روش تحلیل داده ها و تدوین یا استخراج پرسشنامه های ) تدوین فصل چهارم(تحلیل داده های کمی با استفاده از نرم افزارهای SPSS، SAS، AMOS و LISREL و کیفی با استفاده از NVIVO ) و تدوین فصل پنجم( تبیین یافته ها، ارائه پیشنهادات کاربردی و پژوهشی و محدودیت های تحقیق) می باشد.

دانلود نمونه پروپوزال آماده رواشناسی برای درس روش تحقیق و دکتری عمومی و بالینی و روانسنجی

مشاوره و تدوین پروپوزال و پایان نامه در گرایش های روانشناسي‌عمومي‌، بالینی، صنعتی و روانسنجی

کلیه پروژه ها و پایان نامه ها و تحلیل های انجام شده در موسسه افرا دارای تعهد آموزش (حداقل 3 جلسه) می باشند. همچنین تضمین می شود کارهای انجام گرفته، کارهای جدیدی باشند و دانشجویانی که مایل به انتشار کار خود در قالب مقالات کنفرانس (داخلی و خارجی) و مجلات علمی و پژوهشی (داخلی و خارجی) و مجلات ISI می باشند، می توانند از خدمات چاپ مقالات موسسه افرا بهره مند گردند.

واژگان کلیدی:  مقالات ISIروانشناسي‌عمومي‌، مقالات ISI روانشناسي‌صنعتي‌ و سازماني، ‌

مقالات ISI روانشناسيباليني، مقالات ISI روانسنجي، مشاوره و انجام پایان نامه پروپوزال آماده روانشناسي‌عمومي، مشاوره و انجام پایان نامه روانشناسي‌صنعتي‌ و سازماني، مشاوره و انجام پایان نامه پروپوزال آماده روانشناسي باليني، مشاوره و انجام پایان نامه روانسنجي

30 May 2019