پرسش مهر 98 پاسخ به پرسش مهر شماره 20 رئیس جمهور

ارائه برترین آثار در رابطه با پرسش مهر

پرسش مهر را اگر بخواهیم برای شما ترسیم نمائیم و از اهمیت و نکات  بارز پرسش مهر 19 رئیس جمهور بیان کنیم در یک کلم می توان گفت پرسش مهر سال 97 زمینه ساز رشد و پرورش فرزندانمان در راستای تحقق سازی آرمانهای ایران عزیزمان است . این پرسش که همواره از سوی رئس جمهور محترم در ابتدائی سال تحصلی و عموما در یکی از مدارس ابتدائی در استان تهران مطرح میگردد . سال گذشته حدود پنج میلیون مقاله برای پاسخ به پرسش مهر رئیس حمهور ارسال گردید . و از این تعداد نیز به نفرات برگزیده و بهترین پاسخ های ارئه شده جوایزی اهدا میگردد.

دانلود داستان نویسی پرسش مهر 98

در سال گذشته چه مهارت هایی آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید .

اما موضوعی انشا پرسش مهر که امثال رئیس جمهور محترم مطرح نموده اند در رابطه با مهارت آموزی دانش آموزان . در سال تحصیلی گذشته چه مهارتی آموخته اید و امثال چه مهارتی انتظار دارید بیاموزید . چه کسانی به شما در آموختن این مهارتهای اعم از کوچیک و بزرگ کمک کرده است کدام معلم نقش بیشتری در یادگیری این مهارت ایفا نموده است .

اهدافی که در طرح چنین سوالاتی دنبال می شود

هدفهای بزرگی در پس مطرح شدن این پرسش از جانب رئیس دولت دوازدهم نهفته است که شما عزیزان برای پاسخ به این پرسش مهر می توانید روی ما حساب کنید . ما برای شما پاسخ های گوناگونی را آماده ساخته ایم که می توانید از این پاسخ ها استفاده نمائید . و نام خود را در کنگره پرسش مهر ریاست جمهوری مطرح نمائید .

پرسش مهر

دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در آغاز سال تحصیلی 97/98 پرسش مهر 19 را با موضوع زیر مطرح نمودند: از دانش آموزان عزیز می پرسم: «با توجه به بد عهدی آمریکایی ها و خروج آنها از برجام مناسب ترین پاسخ و عکس العمل ما در قبال آمریکاییها چگونه باشد چگونه ما می توانیم به آنها ثابت کنیم که دیگر دوران تحریم ها تمام شده است .؟»با توجه به نقش حیاتی برجام و اهمیت آن در توسعه و سازندگی کشور و نیز وضعیت اسفبار اوضاع اقتصاد کشور، لزوم بازنگری و تغییر در شیوه های مصرف و حفاظت در منابع کشور در برابر هرگونه آلودگی امری ضروری است. از این رو، باید زنگ بیدارباش به صدا درآورید تا همگان از پندارهای بی اساس بیدار باشند؛ زیرا بر خلاف گذشته، امروزه به دلیل جمعیت زیاد انسان ها و آلودگی های صنعتی و...، منابع آب شیرین محدود شده است و استفاده بی رویه از آب و آلوده سازی های خانگی و صنعتی روزافزون می تواند آینده بشر را با بحران جدی روبه رو کند.

پرسش مهر 19

پرسش مهر 19

انشا در مورد سوال رئیس جمهور برای سال تحصیلی 98-99

پرسش مهر سوالی است که هر ساله در ابتدای مهر ماه از جانب رئیس جمهور پرسیده می شود . و به کسانی که بهترین پاسخ ها را ارائه دهند جوایزی اهدا میگردد.

سابقه و تاریخ طرح پرسش مهر در ادوار مختلف

مطرح نمودن سوال پرسش از سال 1376 توسط سید محمد خاتمی شروع شده و تا به امروز که رئیس جمهور آن یک اطلاح طلب می باشد ادامه پیدا کرده است مطرح کردن سوال در ابتدای مهر ماه هر سال توسط رئیس جمهور کشف استعداد ها نخبه از همان کودکی است که با راهکارهایی که به این فراخوان پرسش مهر 97 ارسال میگردد امکان پذیر است رئیس جمهور محترم با هدف استفاده حداکثری از نخبه گان جوان کشور با طرح چنین برنامه های سعی در پرورش این استعداد های جوان و آینده ساز هستند .

##BLOG-MEDIUM##

پرسش مهر 98

گروه آموزشی موسسه حقوقی دادیاران حامی ملت با استفاده از کارشناسان و فرهنگیان محترم اقدام به تهیه مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور نموده است که می توانید این مقاله پرسش مهر 97 را با هزینه نسبتا پایین تر از سایتهای دیگر خریداری نمائید . و اطمینان داشته باشید که این مقاله های ارائه شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همینطور که در سالهای گذشته نشان داده شده اکثر مقاله پرسش مهر 97 ارائه شده عموما به مراحل پایانی کنگره پرسش مهر راه پیدا کرده اند . امید است امسال هم بتوانیم بهترین آثار اعم از قبیل مقاله - نقاشی پرسش مهر - ویدئو و سایر موضوعات دیگر ارائه نماییم به شما این اطمینان را می دهیم که این مقالات کاملا ارگانیک بوده و در هیچ سایتی ارائه نمی شود و صفر تا صد مقاله پرسش مهر 97 توسط موسه حقوقی دادیاران حامی ملت تهیه و آماده گشته است .

پرسش مهر 98

مقاله پرسش مهر 98-99 رئیس جمهور

جهت دانلود بهترین پاسخ به پرسش مهر 97-98 رئیس جمهور دکتر حسن روحانی که همواره سوالاتی که مطرح می نمایند دارای نکات بسیار ریز و موثر ثمری برای تحقق و ساخت ایران آباد حکایت دارد . این پرسش که در آغاز سال تحصیلی امسال سالتحصیلی 97-98 در یکی از مدارس کشور شاید تهران پرسیده خواهد . دانش آموزان عزیز تا آخر آذر ماه مهلت دارند مقاله پرسش مهر 19 خود را به این کنگره ارسال نمایند

 

مقاله پرسش مهر 97-98 رئیس جمهور.

قالب هاي ارائه آثار در فراخوان پرسش مهر 98

-1 مقاله پژوهشي (براي كليه مخاطبان) به صورت گروهي و انفرادي (اعضاي گروه حداکثر ۳ نفر(

به سايت وكالت خوش آمديد ::. سايتهاي حقوقي

- 2نشريات غيرحرفه‌اي (ويژه دانش‌آموزان) (به صورت گروهی حداقل ۳ نفرو حداکثر ۵ نفر)

3 -نشريه ديواري (ويژه دانش‌آموزان) (به صورت گروهی حداقل ۳ نفرو حداکثر ۴نفر) در ابعاد ۷۰*۱۰۰

-4شعر ( هر نفر ۲ اثر(

۵-  نثر ادبي (براي كليه مخاطبان) (حداقل ۲ وحداکثر ۵ صفحه(
۶- داستان‌ کوتاه (براي كليه مخاطبان) ( حداکثر ۵ صفحه (

۷- نمايشنامه نویسی (ويژه فرهنگيان و دانشجويان(


۸- ساخت فيلم كوتاه (براي كليه مخاطبان) به‌استثناي دوره راهنمايي (به صورت انفرادی(

۹- هنرهاي تجسمي (براي كليه مخاطبان(


 فقط در رشته‌هاي طراحي، نقاشي و كاريكاتور، در اندازه‌هاي استاندارد و حداكثر در ابعاد 70*100 سانتي‌متر
۱۰- ساخت وبلاگ (به‌استثناي دوره راهنمايي) به صورت انفرادی

مخاطبان فراخوان برای ارائه آثار به دبیرخانه

گروه اول       دانش آموزان پایه اول و دوم راهنمایی

گروه دوم       دانش آموزان پایه سوم راهنمایی

گروه سوم     دانش آموزان پایه اول و دوم متوسطه

گروه چهارم   دانش آموزان پایه سوم متوسطه وپیش دانشگاهی

گروه پنجم    دانشجویان مراکز تربیت معلم ، فرهنگیان وآموزشیاران نهضت سواد آموزی


شركت‌كنندگان در گروه پنجم باید آثار خود را مستقيماً به دبيرخانه استان تحویل نمايند.

سرفصل‌ها و عناوين ويژه دوره راهنمايي در فراخوان پرسش مهر 97

- نقش دانش آموزان برای استقرار ونهادینه شدن مهر ورزی در جامعه

- نقش دولتمردان ومسئولان در توسعه وگسترش مهرورزی

- نقش پدر ومادر در توسعه وگسترش مهر ورزی

- نقش مدیران، معلمان ومربیان در توسعه وگسترش مهرورزی

- نقش انتظار فرج حضرت امام زمان(عج) در گسترش مهر ورزی

- جایگاه محبت و مهرورزی در اسلام

- نقش انقلاب اسلامی در توسعه وگسترش مهرورزی

- نقش محبت و مهرورزی در فرآیند یاددهی ویادگیری

وکیل

گروه‌هاي شركت كننده در فراخوان پرسش مهر 19

از گروههای مهم و شرکت کننده در فراخوان پرسش مهر 19 ریاست جمهوری می توان به گروههای زیر اشاره نمود

فرهنگیان

ديپلم و فوق ديپلم - ليسانس و فوق ليسانس و بالاتر

دانش‌آموزان متوسطه

اول و دوم دبيرستان - سوم و پيش دانشگاهي

دانش آموزان راهنمايي

اول و دوم راهنمايي - سوم راهنمايي

 

پرسش مهر رئیس جمهور

پیام پرسش مهر رئیس جمهور محبوب:

همه ما می دانیم ومی دانندکه اين روزها مدعيان ابر قدرتي اين دنياي خاكي بعلت خواست ملي ملت ايران مبني بر دسترسي به دانش صلح آميز هسته اي ، آنچنان ملت بزرگ ايران اسلامي را از شوراي امنيت سازمان ملل و احتمال تحريم هاي سياسي، اقتصادي و حتي حملة نظامي مي ترسانند كه انگار فراموش كرده اند تمام اين تهديد ها را در زماني نه چندان دور عمل كرده اند ! و اين ملت مظلوم سياهي تهديد هاي آنان را با پوست و استخوان , مرکز داندانپزشکی قوه قضائیه درك كرده ، و اكنون نه به آن تهديد ها بيگانه است و نه خوفي از آن دارد. جهت دریافت مشاوره تماس حاصل فرمائید

موسسه حقوقی حامی ملت

موسسه حقوقی حامی ملتمتشکل شده از برترین حقوقدانان و کارشناسان خبره حقوقی و قضایی می باشد که در راستای کمک به هموطنان عزیز کلیه خدمات حقوقی و قضایی و مشاوره در کلیه دعوای خانوادگی و کیفری و همینطور ارائه بهترین مقالات در زمینه دانش آموزی و دانشجویی می باشد .

کاغذ دیواری - باربری - طراحی آموزشی - سئو سایت - کابینت -طلاق توافقی

7 Aug 2018