سوالات دوره ضمن خدمت مدرسه آماده

آزمون ضمن خدمت مدرسه آماده

 بسته ویژه، سوالات آزمون ضمن خدمت مدرسه آماده کامل ترین و جامع ترین بسته نمونه سوالات آزمون جهت دانلود تمامی فرهنگیان و معلمان عزیز شرکت کننده در دوره ضمن خدمت مدرسه آماده یا مدیریت بحران می باشد ، در آزمون ضمن خدمت- مدرسه اماده (مدیریت بحران) می باشد.

این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت  مدرسه اماده (مدیریت بحران) طبقه بندی شده است و تمامی سوالات و جزوات براساس مواد ذکر شده در اطلاعیه ازمون می باشد

ضمن خدمت مدرسه آماده ارائه میگردد تماس .

دانلود رایگان سوالات آزمون ضمن خدمت مدرسه آماده - مدیریت بحراندانلود فایل

دانلود رایگان سوالات آزمون ضمن خدمت مدرسه آماده

تیم آموزشی سایت ضمن خدمت فرهنگیان سوالات آزمون اصلی دوره ضمن خدمت مدرسه آماده را برای شما عزیزان به صورت کاملا رایگان در کانال تلگرامی سوالات آزمون ضمن خدمت مدرسه آماده قرار داده است شما همکاران محترم می توانید با مراجعه به این کانال تلگرام سوالات آزمون ضمن خدمت مدرسه آماده . فایل کامل سوالات به همراه نمونه سوالات و منابع آزمون به همراه بازخورد جلسات و سایر اطلاعات مورد نیاز آزمون را دریافت کنید .

لینک کانال تلگرام سوالات مدرسه آماده

لازم به ذکر است که این بسته بر اساس تجربیات اساتید فرهیخته اموزش و پرورش و همچنین تیم جمع اوری سوالات سایت کندوجمع آوری شده و کسانی که در دوره های قبل از بسته های ما استفاده کرده اند از میزان نزدیکی منابع ارائه شده توسط ما به مواد آزمون شگفت زده شده اند.

سوالات آزمون ضمن خدمت مدرسه آماده

این بسته با توجه به مواد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان تهیه شده و کمک بسزایی به شما در زمینه قبولی در دوره مدرسه آماده می نماید.

شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت.

محتویات بسته:

دروس

تعداد صفحه

سوالات منتخب ازمون ضمن خدمت مدرسه اماده (مدیریت بحران)

260 سوال +پاسخ نامه

سوالات ازمون نهایی ضمن خدمتمدرسه اماده (مدیریت بحران)

300 سوال+پاسخ نامه

کتاب آموزش های مدرسه اماده (ویژه ازمون )

280 صفحه

خلاصه جزوه مفاهیم مدیریت مدرسه محوری

8 صفحه

خلاصه کتاب اموزش مدرسه

20 صفحه

 
تگ های مطلب: سوالات ضمن خدمت, ضمن خدمت مدیریت مدرسه, سوالات ضمن خدمت مدیریت بحران, سوالات ضمن خدمت فرهنگیان, ضمن خدمت مدرسه اماده, ضمن خدمت مدیریت بحران, سوالات ضمن خدمت معلمان
قيمت فايل: 4800 تومان
پاسخنامه تستی و تشریحی
 
14 Jan 2019