پروپوزال آماده حسابداری درس روش تحقیق و دکتر نمونه تکمیل شده word

دانلود پروپوزال آماده حسابداری برای درس روش تحقیق کارشناسی ارشد و دکتری

دپارتمان پروپوزال آماده رشته حسابداری موسسه  افرا  متشکل از فارغ التحصیلان، اساتید و دانشجویان دکتری  دانشگاه های برتر کشور در رشته حسابداری، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره و انجام پایان نامه ها و طرح های پژوهشی رشته حسابداری اعلام می­نماید. این دپارتمان در حوزه مقالات ISI ، پروپوزال آماده ، پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی آماده ارائه خدمات به دانش جویان و اعضای هیئت علمی در گرایش های مختلف حسابداری می باشد.

دانلود پروپوزال حسابداری برای درس روش تحقیق و دکتری به صورت word

زمینه های تحقیقاتی رشته حسابداری در حال حاضر عبارتند از:

 • پروپوزال آماده حسابداری عمومی
 • پروپوزال آماده حسابداری مالی
 • پروپوزال آماده حسابداری صنعتی
 • پروپوزال آماده حسابداری مالیاتی
 • پروپوزال آماده حسابداری بانکی
حسابرسی Audit
سرمایه فکری Intellectual capital
هزینه یابی (هدف) Target costing
تامین مالی Finance
حاکمیت شرکتی Corporate governance
سیستم های اطلاعات حسابداری AIS
بازده سهام Stock returns
ساختار سرمایه Capital structure
مدیریت سود Earnings management
نقدینگی Liquidity
 

اهم خدمات گروه پروپوزال آماده حسابداری موسسه عبارتند از:

 • ارائه جدید ترین موضوعات تخصصی  به متقاضیان به همراه مقاله Base

 • مشاوره و نگارش  پروپوزال (بیان مسئله، ضرورت، فرضیات، پیشینه و …) و انجام کلیه اصلاحات

 • نگارش جامع ادبیات پایان نامه با استفاده از جدیدترین رفرنسهای موجود

 • گردآوری و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزارهای: SPSS، LISREL، AMOS، PLS، SAS، EViews ، Minitabو …..

 • نتیجه گیری و تبیین یافته ها و ارائه پیشنهادات کاربردی و پژوهشی

 • تدوین پاورپوینت برای جلسه دفاع

 • آموزش تمام مراحل بالا به متقاضیان و ارتقاء آمادگی آنان برای دفاع از پایان نامه

 • استخراج مقالات علمی پژوهشی داخلی و ISI  از پایان نامه متقاضیان (رجوع شود به بخش مقالات)

بهینه سازی سبد سهام Portfolio selection and Optimization

دانلود نمونه پروپوزال حسابداری روش تحقیق موضوع: بررسی تاثیر عدم انعطاف پذیری هزینه ها 

نمونه پروپوزال تکمیل شده و آماده رایگان مدیریت و روانشناسی و کامپیوتر و پزشکی و حسابداری و فرم نمونه پر شده پروپوزال دکتری و ارشد برای روش تحقیق رایگان. فرم خام پروپوزال علوم تربیتی و پروپوزال آماده و نمونه کشاورزی، حسابداری، پزشکی، عمران، فنی و مهندسی.

قسمت هایی از پروپوزال آماده حسابداری درس روش تحقیق:

بیان مسأله

پروپوزال حسابداری

يكي از مهمترين اجزاي هر فعاليت اقتصادي فراهم كردن منابع مالي مورد نياز است. تمامي شركتها براي آغاز و ادامه فعاليت خود نياز به سرمايه دارند. اين سرمايه كه در ساختار متعارف شركتها بصورت سهام يا بدهي جلوه مي كند، ميتواند از منابع مختلفي تدارك ديده شود و يكي از شاخص هايي كه مي تواند در نگرش سرمايه گذاران جديد نسبت به شركت موثر باشد.

شركتها منابع مالي مورد نياز را مي توانند از محل حقوق صاحبان سهام و يا بدهي تأمين كنند اما نكته قابل توجه اين است كه انتخاب اين منابع و استفاده از آنها به نحوي صورت گيرد كه شركت را سود آور نمايد. تركيب بدهي و حقو ق صاحبان سهام ساختار سرمايه ناميده ميشود.. حداقل كردن هزينه سرمايه هر شركت به معني حداكثر نمودن بازده شركت است؛ به عبار ت ديگر در پي كاهش هزينه سرمايه،ارزش شركت افزايش مي يابد كه اين امر نيز منجر به افزايش حقوق صاحبان سهام مي گردد. لذا بخش قابل توجهي از دقت مديران صرف تعيين تركيبي از ساختار سرمايه مي شود كه بهينه باشد( نوچیان،کرمی، ۱۳۹۰،۲)

پروپوزال آماده دکتری حسابداری: ارایه مدلی جهت سنجش کمی سرمایه های فکری

امروزه مدل جدیدی از دارایی ها در عرصه سازمانی مطرح شده است و به طور کلی دارایی های سازمان را به دو دسته دارایی های ملموس (مشهود) و ناملموس (نامشهود) تقسیم می کنند که عموما دارایی های نامشهود را سرمایه فکری می نامند و ارزیابی ها به سمت ارزیابی دارایی های نامشهود (سرمایه فکری) گرایش یافته است. اختلاف در حال افزایش بین ارزش دفتری و ارزش بازار شرکت ها که همان سرمایه فکری نامیده می شود باعث افزایش اهمیت سرمایه فکری شده است. سرمایه فکری را می توان اساسی ترین دارایی یک سازمان دانست و سه جزء اصلی آن که اغلب محققین بر آن اتفاق نظر دارند عبارت است از سرمایه انسانی، سرمایه ساختاری و سرمایه مشتری (رابطه ای) (احمدیان و قربانی، ۱۳۹۲)

دانلود پروپوزال آماده: تأثیرمتغیرهای تشکیل دهنده جریانات نقدی (اجزای اصلی و غیر اصلی) بر پیش بینی جریان نقد آتی شرکت ها در بورس اوراق بهادار تهران

قسمت هایی از پروپوزال:

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران

۱- بیان مسأله:

تغییرات جریان های نقدی عملیاتی و حسابداری که در ویکی پدیا نیز استفاده از این جریان ها جهت انجام مخارج سرمایه ای، باعث ایجاد تغییر در سرمایه گذاری شرکت ها می گردد. با این حال میزان نقدینگی شرکت ها و دسترسی آن ها به منابع تامین مالی می تواند بر این تغییرات سرمایه گذاری تاثیرگذار باشد (هاشمی و افیونی، ۱۳۹۶). با مطرح شدن مساله سرمايه گذاري شركت ها، مساله تامين مالي اين پروژه هاي سرمايه گذاري نيز مطرح مي­شود. در بازار هاي كامل سرمايه، انتظار مي­رود كه همه شركت ها به راحتي به منابع خارجي براي تامين مالي دسترسي داشته و تصميمات سرمايه گذاري منحصرا مبتني بر سود‎آوري مورد انتظار آينده باشد و دسترسي به سرمايه­­هاي داخلي هيچ گونه تاثيري بر تصميمات نداشته باشد (تران و همکاران، ۲۰۱۹)

30 May 2019