مشاوره حقوقی : مشاوره تلفنی خانواده - طلاق - کیفری

  مشاوره حقوقی توسط وکلای پایه دادگستری

مشاوره حقوقی قبل از انعقاد قرارداد ، طرح دعوا و در کل قبل از اقداماتی که برای شما بار تعهداتی قابل توجهی ایجاد می نماید از اهمیت بسزایی برخوردار است و می تواند از بروز مشکلات متعدد بعدی که ممکن است برای شما بوجود بیاید جلوگیری نماید. 

مشاوره حقوقی

مشاور حقوقی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مشاور حقوقی خوب شخصی است که به برخی از مسائل حقوقی و قوانین، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری، رویه مرسوم محاکم قضایی، دکترین و نظریات اساتید برجسته علم حقوق آشنایی کافی دارد و با توجه به مساله ای که برای مشاوره حقوقی به او ارجاع می شود می تواند از این دانسته ها و تجارب خود به نحو احسن استفاده نموده و در کمال صداقت ، خیرخواهی، امانت داری و انصاف به شخص متقاضی که دارای مسئله حقوقی است بهترین راهکار مناسب را ارائه می دهد.

آیا مشاور حقوقی باید حتما وکیل دادگستری باشد؟

اگر بخواهیم خیلی ساده و خلاصه پاسخ دهیم، جواب سوال فوق حتما مثبت است. چرا که اگر کسی صرفا دانش و تحصیلات حقوقی داشته باشد ولی تجربه ای در زمینه امور وکالتی و رویه مرسوم محاکم قضایی نداشته باشد یا کسی که تحصیلات و دانش حقوقی ندارد ولی بنا به دلایلی دارای تجربه ای محدود و اندک در امور حقوقی است،  مانند اشتغال در قوه قضاییه به عنوان کارمند یا مدیر دفتر دادگاه ها یا اشخاصی که در دفاتر وکلای پایه یک دادگستری به عنوان کارمند چند سال مشغول به فعالیت بوده اند، بدون تردید نمی تواند مشاور حقوقی خیلی خوبی باشد و در نتیجه مشاوره حقوقی دقیق و کاملی ارائه دهد.

بنابراین بدون تردید کسی می تواند به عنوان مشاور حقوقی به افرادی که دارای مسائل و مشکلات حقوقی هستند،  مشاوره حقوقی علمی و فنی ارائه بدهد که در کنار دانش، علم، تحصیلات و اطلاعات بروز حقوقی و فقهی، دارای تجربه کافی نیز باشد که این مهم بدون تردید در وکلای پایه دادگستری با تجربه وجود دارد و تا جایی که مردم می توانند به وکیل پایه یک دادگستری برای برخورداری از مشاوره حقوقی مراجعه نمایند، مراجعه به افرادی غیر از وکلا امری غیر منطقی و اشتباه است که می تواند تبعات بعضا جبران ناپذیری نیز در پی داشته باشد.

چرا باید از مشاور حقوقی کمک بخواهیم؟

با توجه به وجود انبوهی از پرونده های قضایی به این مهم پی می بریم که دلیل بسیاری از مشکلاتی برای مردم بوجود می آید و موجب طرح دعوای حقوقی و مراجعات مکرر به دادگاهها و صرف وقت و هزینه بسیار زیادی می شود، عدم اطلاع کافی و صحیح از مسائل قانونی و حقوقی است.

قبل از انعقاد قرارداد، خرید و فروش هایی که بار تعهداتی و مالی سنگینی دارند و نیز اموری به لحاظ قانونی می توانند برای شما چالش برانگیز باشند و یا قبل از طرح دعوا یا دفاع از دعوا در دادگاه ها یا مراجع حل اختلاف، برای آن که از اتلاف وقت و هزینه های خود جلوگیری نمائید، لازم است با وکیل دادگستری با تجربه و خبره مشاوره حقوقی انجام دهید و با مشاوره ای که دریافت می نمایید بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایید.

با توجه به مطالبی که خدمتتون عرض کردیم، چنانچه به هر علتی نیاز به مشاوره حقوقی دارید می توانید با تماس با موسسه حقوقی ما از مشاوره های حقوقی کاملا علمی ، فنی و دقیق وکلای پایه دادگستری خبره و با تجربه موسسه بهره مند شوید.

ترجمه تخصصی

بوسترپمپ 

پمپ سیرکولاتور