About

 سوالات آیین نامه اصلی

درباره ما

مشهور به اعتماد شما

اعتماد و رضایت موکلین و مشتریانمان بزرگترین دستاورد ماست.

بدون شک اعتمادی که با زحمت و با سالها تلاش و با توجه به رویکرد حرفه ای توام با عملکرد صادقانه بدست آورده ایم را پاسبانی می کنیم و به آن میبالیم.

بارزترین خصوصیت کاری مشهور

 با توجه به رزومه ما و صحبتی کوتاه با موکلین و مشتریانمان بدون تردید با این موضوع مواجه می شوید که از مرحله مشاوره، طرح مساله و عقد قرارداد لغایت کسب نتیجه نهایی ، یکی از بارزترین خصوصیات حرفه ای ما پیگیری های مستمر و مداوم در پرونده است و نیز هرگز بدون تسلط و دانش کامل وارد هیچ پرونده ای نمی شویم.

چرا هر پرونده ای را قبول نمی کنیم؟!

با توجه به سال ها تلاش در عرصه عدالت و نتایج درخشانی که در پرونده های گوناگون با موضوعات مختلف و بعضا بسیار پیچیده و سنگین بدست آورده ایم و همچنین با عنایت به این مهم که همواره مورد اعتماد، لطف و محبت موکلینمان هستیم و توسط ایشان به موکلین جدید معرفی می شویم طبیعتا دائما با پرونده های جدید برای قبول وکالت و ارائه خدمات مواجه هستیم و همیشه پیشنهادات متعددی داریم.

اما از آنجا که همیشه عادت به پیروزی و موفقیت کامل در پرونده هایمان داریم، هرگز در پرونده ای که درصد موفقیت در آن بسیار کم است ورود نمی کنیم و وقت، انرژی و هزینه موکلینمان را تلف نمی کنیم.

ما تحت هیچ شرایطی، هیچ پرونده ای را به صرف کسب در آمد قبول نمی کنیم، بلکه اولویت اصلی ما برای قبول وکالت در پرونده هایی که می گیریم بدون شک احقاق حق موکلمان است و برای این منظور از جان و دل مایه می گذاریم.

لذا در اولین مرحله با مطالعه کامل پرونده و بررسی کلیه جوانب آن و بحث و تبادل نظر در تیم وکلای باتجربه و خبره موسسه حقوقی مشهور ، چنانچه به هر دلیل قانونی ای درصد پیشرفت و حصول موفقیت در پرونده اندک باشد، بدون شک آن پرونده را قبول نمی کنیم.

شما بگویید که چه لزومی دارد وارد پرونده ای شویم که نتیجه اش شکست است؟!

چرا پروسه کاری در موسسه مشهور اینترنتی است؟

با توجه به حجم زیاد مخاطبین ما از طیف های گوناگون و با موضوعاتی مختلفی همچون: مشاوره های حقوقی و ثبتی، امور قراردادها، وکالت در دعاوی حقوقی و ثبتی، آموزش های حقوقی به مدیران شرکت ها، داوری و میانجیگری در دعاوی، انجام اموری همچون ثبت شرکت ها و ثبت تغییرات شرکت ها، ثبت برند و غیره و از آنجائیکه موکلین و مشتریان علاقه مند به پیگیری مستمر روند پیشرفت پرونده هایشان هستند طبیعتا امکان برقراری ملاقات های حضوری و پاسخگویی مستمر از طریق مراجعات متعدد حضوری به همگی عزیزان میسر نیست و برای این موضوع کارشناسان کاربلد قسمت انفورماتیک موسسه مشهور در این سامانه شرایطی فراهم نموده اند که اکثر خدمات ما به نحو مطلوبی و بدون حضور شما در محل موسسه انجام پذیرد.

اما لازم به ذکر است چنانچه به هر علتی تمایل به تشریف فرمایی دارید با کمال میل در محل موسسه از شما پذیرایی خواهیم نمود و با هم چای یا قهوه ای می نوشیم.

اهداف مشهور

1) دلیل اصلی بودن ما تلاش احقاق حق شماست.

2) یکی از مهمترین اهدف ما کسب رضایتمندی 100% (صد درصدی) موکلین و مشتریانمان است.

3) دوست داریم تا حد توانمان در افزایش و اعتلای دانش حقوقی جامعه بکوشیم.

4) حفظ اعتماد موکلین و مشتریانمان از اولویت های رسالت کاری و از اهداف با ارزش ما است.

سوالات آزمون سوم پرتو عبادت

اجاره ویلا شمال

اجاره ویلا رامسر

اجاره ویلا متل قو

اجاره ویلا چالوس

اجاره ویلا نوشهر